Hakkımızda


Hakkımızda

Silva Network; 2007 yılında kurulan % 100 Türk sermayeli, Network Marketing sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Network Marketing sektörüne başlamadan önce  tekstil sektöründe kumaş üretimi yaparak  20 yıl boyunca Dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmıştır. Mikrofiber ürünlerin ilk üreticisi olan Silva Network, bu sektördeki deneyimini Network Marketing alanında da kullanmaktadır.

 

Değerlerimiz
 

Güven: Silva Network olarak hem danışmanlarımızın hem tüketicilerimizin bize duyduğu güveni korumak için her gün büyük bir aşkla çalışıyoruz. Ürünlerimizin güvenilirliğini de uluslararası sertifikalarla destekliyoruz.

Kalite odaklılık: Herkesin kaliteli bir yaşamı hak ettiğine inanıyor ve müşterilerimizi memnun etmek için her zaman en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Başarı: Silva ailesi olarak başarılı olmak bizi motive ediyor. Yaptığımız tüm faaliyetlerde en iyi olmayı arzuluyoruz. İş ortaklarımızın özgürce çalışmalarına destek olarak başarılarının ödülünü maddi ve manevi olarak tatmalarını arzuluyoruz.

Samimiyet: Silva danışmanlarımız ve çalışanlarımızla kurduğumuz ilişkilerimizde samimiyetle şeffaf, dürüst, adil ve saygılı olmayı önemsiyoruz.

Doğallık: Sizlere en iyi faydayı sağlayabilecek içerikleri ve en son teknolojileri araştırarak ürünlerimizin tamamen doğal olması için çalışıyoruz. Çünkü sağlıklı çevrede sağlıklı yaşam arzusunu büyük bir samimiyet ve saygıyla paylaşıyoruz.

 

Misyonumuz
 

Hayatı kolaylaştıran üstün nitelikli, doğal çözümlerimizle ve yüksek kazanç oranlarımızla danışmanlarımızın hayatına kalite, güven ve güç katmak.

 

Vizyonumuz
 

Danışmanlarımızla birlikte ülkemizde yakaladığımız başarıyı ve liderliği dünya geneline taşımak ve network pazarlama sektörüne milli bir marka olarak imza atmak.