Neden Silva


Neden Silva

Silva Network, networking sektörünün başarılı , güvenilir ve aile bağları kuvvetli olan bir numaralı firmasıdır.


Evde boşa geçen vakitlerinizi daha verimli değerlendirmek , hem aile bütçenize destek olmak hemde yaşamınıza artı bir kalite katmak için Silva ailesine sizde katılabilirsiniz.

%100 Türk sermayeli
Sıfır risk,minimum sermaye
Daha fazla boş zaman
Maddi özgürlük
Aylık ya da yıllık üyelik aidatı adı altında herhangi bir ödeme yok!
Üyeliğiniz sipariş vermeyince iptal olmuyor!
Sirkülasyonu hızlı olan ürünler sayesinde satış yapmanız kolaylaşıyor.
Kalite ve güven bir arada!
Satış sonrası destek sayesinde üyeler zorluk yaşamıyor.
Kendi ihtiyacınız için bile üye olsanız kazanıyorsunuz.
Sosyal çevreniz genişliyor.
Kendi işinizin patronusunuz.
Hem satarak hem de üye yaparak kazanıyorsunuz.
Müşteri temsilcisi arkadaşlarımızın sizler ile iletişime geçmesi için üyelik formumuzu doldurmanız yeterli , Forma'a ulaşmak için lütfen tıklayınız .

 

Ek Gelir , Ek İş ve Evde iş İmkanı

Günümüz şartlarında bir çok kişinin ek bir gelire , ek bir işe ihtiyaç duyduğu büyük bir gerçek olarak karşımızda duruyor. Ek gelir dediğimizde aklıma bu işi genelde bir yerde çalışıp kalan zamanını değerlendirerek nakite çevirenler gelir. Evet bu doğru bir yaklaşım bunun dışında özellik ile ev hanımları açısından bakar isek ; gün içerisinde evde bulundukları boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri hem onların daha mutlu olmalarına hemde aile bütçesine katkıda bulunmalarını sağlayacaktır üstelik bunu evde iş imkanı ile evde çalışarak yapabilmeleri bu işin sunduğu kolaylıkların başında geliyor. Ek iş yaparak boş geçen vakitlerimizi çalışarak değerlendirebiliriz ve kendimize ek bir gelir kalemi ortaya çıkarmış oluruz.